ürünler   referanslar  hakkımızda  iletişim

finnforest | trip trap | wisa

 

FİN HUŞ YÜZEY KATMANLARININ KALİTE DERECELERİ

A          Hemen hemen kusursuzdur.

B         Küçük budaklar görülebilir. M2 ‘ de 12mm toplam çapla sınırlı olacak şekilde 6 mm’ ye kadar çapa sahip diğer budak  ve deliklere rastlanabilir. Her bir metrelik  panel genişliği başına bir  adet  olmak üzere  100mm  uzunluğa kadar kapalı yarık ve çatlağa izin verilir.  Hafif renk atması ve çizgiler. Diğer kusurlar kesinlikle sınırlı.

S         Küçük budaklar görülebilir.  m2’ de 50mm toplam çapla sınırlı olacak şekilde 20 mm’ ye kadar  çapa sahip büyük geçmeli budaklara izin verilir.  m2’ de  25mm  toplam çapla sınırlı olacak şekilde 10mm’ ye kadar çapa sahip diğer budakve onarılmış deliklere rastlanabilir. Her bir metrelik panel genişliği başına bir adet olmak üzere 2mm  genişlik, 200mm uzunluğa kadar  onarılmış yarıklara izin verilir. Her bir metrelik panel genişliği iki adet olmak üzere 200mm uzunluğa kadar kapalı yarık ve çatlağa izin verilir.

BB      Küçük budaklar görülebilir. m2’ de toplam 60mm çapla sınırlı olacak şekilde 25 mm’ ye kadar çapa sahip büyük budaklara izin verilir. m2’ de 25mm toplam çapla sınırlı olacak şekilde 6mm’ye kadar çapa sahip diğer budak ve deliklere rastlanabilir. Her bir metrelik panel genişliği başına bir adet olmak üzere 2mm genişlik, 200mm uzunluğa kadar onarılmış yarıklara ve çatlaklara izin verilmiştir. Hepsi hafif olmak koşulu ile, renk dalgalanmasına, pürüzlere ve aşırı zımparalamaya  izin verilir. Yapıştırıcının nüfuzu panel yüzeyinin %5’i ile sınırlandırılmıştır.

WG     m2’ de  600 mm toplsm çapla sınırlı olacak şekilde 65mm’ye kadar çapa sahip küçük ve büyük budaklara  rastlanabilir.  Diğer budak ve delikler, her biri 15mm’ ye çapta  ve m2’ de toplam 100mm çapla sınırlı olacak şekilde bulunabilir.  Her bir metrelik panel genişliği  başına iki adet olmak üzere 4mm genişliğe kadar, açık yarık ve çatlaklara izin verilir. Renk dalgalanmasına, yarıklara, pürüzlere, az miktarda aşırı zımparalamaya ve yapıştırıcı nüfuzuna izin  verilir. Diğer budak ve deliklere rastlanabilir.  Her bir metrelik  panel genişliği başına bir adet olmak üzere 100mm uzunluğa kadar kapalı yarık ve çatlağa izin verilir. Hafif renk atması ve çizgiler.Diğer kusurlar kesinlikle sınırlı.

Wisa sayfasına dön

e-mail

Zeytinoğlu Cad. Yeşerti Sokak 19/2 80630 Akatlar / İstanbul
Tel: 0212 352 01 55 - 352 01 85 Faks: 0212 352 04 88